Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Clean-Express

oferta dla hoteli, biur, zarządców nieruchomości

Usługa Clean-Express to stała opieka nad podłogami dywanowymi w hotelach, biurach, urzędach administracji, obiektach użyteczności publicznej lub wszędzie tam gdzie intensywne użytkowanie wykładzin, dywanów prowadzi do szybkiego ich zużycia lub uszkodzenia.

Szybka reakcja, konkurencyjne stawki

Stały serwis - bezpieczeństwo, wygoda, pewność

(+48) 606 894 685

W utrzymaniu obiektów i pomieszczeń hotelowych lub biurowych nader często zdarza sie niekontrolowane zabrudzenie powierzchni podłogowych. W takich pomieszczeniach użytkowanie podłóg jest prawie 10-krotnie intensywniejsze niż w jednorodzinnym domu 4-6 osobowym. Z tego względu na podłogach w pokojach hotelowych lub biurach, najczęściej stosuje sie odporne na ścieranie i udeptywanie wykładziny syntetyczne. Jednak nawet najlepsze technologie ich wytwarzania ze względu na tak częste użytkowanie naraża je na zaplamienia i zabrudzenia. Zarządcy nieruchomości borykają się, w jaki sposób utrzymać je w stanie nienagannej czystości, aby nadawały się do ciągłego użytku, oraz jak pielęgnować ja aby ten stan przedłużyć.

W odpowiedzi na te potrzeby powstał projekt Clean-Express. Z uwagi iż osoby sprzątające w hotelach, nie posiadaja specjalistycznej wiedzy o pielęgnacji wykładzin, nasi specjaliści w ramach stałej umowy są dostepni przez 7 dni w tygodniu, aby zarzegnać przykrym przypadkom zaplamień i zniszcze wykładzin.

Usługa Clean-Express to stała opieka nad podłogami dywanowymi w hotelach, biurach, urzędach administracji, obiektach użyteczności publicznej lub wszędzie tam gdzie intensywne użytkowanie wykładzin, dywanów prowadzi do szybkiego ich zużycia lub uszkodzenia.

Co oferuje usługa Clean-Express:

Z uwagi na odmienną specyfike kazdego obiektu umowa w usłudze Clean-Express jest podpisywana po ustaleniach warunków indywidualnych, na okres próbny 14 dni z możliwością przedłuzenia na 3, 6, 12 miesięcy. W celu poznania indywiduwalnej wyceny zachęcamy do kontaktu z naszymi koordynatorami regionalnymi. Wyceny i konsultacje zawsze były i bedą bezpłatne.

Metody prania dywanów ✔ Impregnacja dywanów ✔ Pralnia dywanów ✔
Zapytaj o usługę ozonowania - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.