Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Czyszczenie parowe suchą parą

Dezynfekcja, czyszczenie bez użycia srodków chemicznych jak i naturalna metoda pozbycia sie roztoczy i drobnoustrojów z naszego życia codziennego.

Czyszczenie parowe to szereg usług polegających na wykorzystaniu techniki czyszczenia dywanów, kanap, materacy, wykładzin za pomoca pary wodnej o wysokiej temperaturze wyjściowej, wytwarzanej poprzez generatory pary.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

Czyszczenie suchą parą - to nowa metoda polegająca na wykorzystaniu pary wodnej o temp. ok 170 stopni do czysczenia i dezynfekcji wielkorakich powierzchni w naszym otoczeniu.

Sucha para powstaje w generatorach pary, które zamieniają wodę w wysoce skoncentrowany strumień pary o wysokiej temperaturze. Ze względu na wysokie temperatury, para znakomicie sprawdza się do dezynfekcji i czyszczenia tłustych zabrudzeń. W temperaturze powyżej 100 stopni giną drobnoustroje, bakterie, roztocza, znakomicie rozpuszczalne są tłuszcze i substancje oleiste.

Suchą parę wykorzystujemy w czyszczeniu dywanów, wykładzin, a także często w dezynfekcji materacy i ubrań. Usługa ta wykorzystywana jest również przy czyszczeniu tapicerek samochodowych i meblowych, ale także podłóg z materiałów ceramicznych, cementowych, fug spoinowych. Urządzenia parowe sprawdzają się do czyszczenia całościowego łazienek oraz kuchni.

Oferujemy usługi:

WYKONUJEMY:

Metody prania dywanów ✔ Usuwanie roztoczy ✔ Ozonowanie ✔
Czyszczenie antyalergiczne - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.