Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Impregnacja dywanów wykładzin

Impregnacja włókien dywanowych oraz wykładzinowych to zabieg zabezpieczający je przed zabrudzeniem oraz ułatwiajacy ich czyszczenie.

Impregnacja dywanów, czy impregnacja wykładzin polega na zastosowaniu odpowiedniego środka chemicznego (impregnatu) na całe runo (włosie) otaczajac go srodkiem impregnujacym (polimerem lub silikatem)

Impregnacja - dłuższy żywot dywanu

(+48) 606 894 685

Impregnacja dywanów oraz wykładzin dywanowych to nasycenie, wypełnienie, nadanie włóknom i materiałom pożądanych cech dodanych, w celu zabezpieczenia i wzbogacenia właściwości pierwotnych poprzez stosowanie impregnatu (roztworów silikatów, żywic, wosków, innych syntetycznych substancji chemicznych).

Impregnacja jest zabiegiem znacząco wydłużajacym żywotność tych materiałów podłogowych. Materiały tekstylne często posiadają fabrycznie położoną powłokę impregnacyjną. Dotyczy się to wszystkich dywanów poliamidowych. Oprócz nici nylonowych często dywany o długim włosiu sa pokryte środkami impregnujacymi ale takze wełna oraz jedwab. Impregnaty możemy stosować na każdą powierzchnie. Oprócz srodków zabezpieczających przed wnikaniem brudu do środka włókien są impregnaty specjalistyczne, które zabezpieczają je przez samozapłonem (stosowane w obiektach wielkometrazowych - przedszkolach, szkołach, magistratach)

Impregnaty ułatwiają czyszczenie codzienne oraz powodują zachowanie walorów estetycznych wykładzin i dywaów na okres dłuższy, niż bez zastosowania ochrony. Nie są one ochroną nie przenikalną, jednak stosowane odpowiednio regularnie i w odpowiednich odstępach czasowych, pozwolą na zabezpieczenie włókien przed dogłębnym wnikaniem substancji brudzacych.

Wykonujemy:

W celu wybrania odpowiednich uśług dla Panstwa prosimy o kontakt do koordynatora. Zabezpieczamy i impregnujemy kazdy rodzaj materiału, dywanów, wykładziny.

Metody prania dywanów ✔ Usuwanie roztoczy ✔ Ozonowanie ✔
Zapytaj o usługę impregnacji dywanów oraz wykładzin dywanowych - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.