Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Odplamianie

Odplamianie wykładzin i dywanów to trudne czynności. Często wykonane z włókien naturalnych - wełny, jedwabiu dywany pod wpływem czynników i substancji chemicznych zawartych w napojach, pożywieniu nieodwracalnie barwią włókna. Niezwłocznie reagujmy w przypadku zaplamień. Pamiętajmy - bieżące plamy są do usunięcia.

Zapewniamy usługi odplamiania dywanów i wykładzin, wywabiania plam ciężkich, poprzez chemiczną neutralizację.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

Nasza wiedza w połączeniu z nowoczesną technologią pozwala nam na opiekę i dbanie o Państwa czystość dywanów, wykładzin oraz tapicerek w pomieszczeniach domowych i biurowych. Aby utrzymywały swoją dobrą kondycje i walory estetyczne, wymagane jest by były czyste. Poprzez systematyczne pranie dywanów, wykładzin możemy zapobiec zniszczeniu ich przez plamy i substancje, efektywnie przedłużając ich żywotność i dalszą eksploatacje. Niestety, niekiedy w niekontrolowanych sytuacjach dochodzi do zabrudzenia naszego ciepłego, ulubionego dywanu, lub wykładziny na samym jej środku. Co wtedy?

Zmartwienia odłóżmy na bok. Ponad 94% plam jest możliwa do całkowitego usunięcia, pod warunkiem jednak prawidłowego postepowania z nimi, w trakcie wywabiania z podłoża oraz szybkiej reakcji. Odplamianie dywanów, odplamianie tapicerki, wykładzin wykonujemy w następujący sposób:

Oferujemy:

Metody czyszczenia ✔ Pranie dywanów ✔ Nasze Zdrowie ✔
Zamów odplamianie dywanów - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.