Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Pralnia dywanów

Dywany które nie mogą być wyczyszczone u klienta wędrują do naszego zakładu - pralni dywanów. Usługi specjallistyczne i metody konieczne do wykonania w pralni są podejmowane przez naszych pracowników w stacjonarnej placówce.

Dywany odbiera nasz pracownik, specyfikując usługe na karcie zlecenia.Oddanie dywanu do pralni oraz odwóz jest bezpłatny.

WYGODA, CZYSTOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

(+48) 606 894 685

Pralnia dywanów to specjalistyczny zakład ukierunkowany w czyszczeniu tego rodzaju materiałów wszystkimi dostępnymi metodami i technikami pralniczymi.

W pralnictwie, a w szczególności zamkniętym segmencie prania dywanów, aby wykonać specjalne techniki czyszczenia dogłębnego takie jak: czyszczenie w kąpieli, szamponowanie, dezodoryzacje na wskośną, konieczne jest dostosowanie pomieszczenia do wykonania usług.

Pralnia dywanów oferuje szersze spektrum metod czyszczenia i technik pralniczych niż czyszczenie objazdowe (czyszczenie u klienta). Często te same metody wykonywane w pralni a wykonywane u klienta dają różne wyniki koncowe. Samo czyszczenie ekstarkcyjne jest efektywniejsze w zamkniętym zakładzie, gdyż przez brak konieczności zabezpieczenia podłoży na którym jest wykonywane, może być powtórzone wielokrotnie ,lub używać większej ilości wody bez uszczerbku na podłożach i niebezpieczestwie ich zmoczenia. Dogłębne pranie, które jest wykonywane wyłącznie w pralni, daje również najlepsze efekty czyszczenia osnowy (podkładu dywanowego, pierwszego splotu wewnętrznego) którego nie można osiągnąć żadną inną techniką pielęgnacyjną.

Etapy działania w czyszczeniu zamkniętym (pralni)

Wygoda prania dywanów w pralni jest nieoceniona. Oprócz wydania dywanu i jego odbioru, pracownicy nie ingeruja w Panstwa czas. Pranie nastepuje poza miejscem zamieszkania co pozwala oszczędzić Panstwu wiele intrygujacych godzin kiedy dywan jest czyszczony. Dywany wracaja do klientów czyste i suche - gotowe do uzytkowania.

Metody prania dywanów ✔ Impregnacja dywanów ✔ Program antyalergiczny ✔
Zapytaj o pralnię dywanów - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.