Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Profesjonalne pranie dywanów

Dywany to ozdoba domu, mieszkania. Zachowane w czystości dodają walorów pomieszczeniom biurowym, naszym sypialniom, naszemu otoczeniu.
Oferujemy efektywne czyszczenie dywanów u klienta lub we własnym zakładzie (pralnia dywanów). Wykonujemy czyszczenie dywanów orientalnych i ekspertyzy rzeczowe. Szeroki wachlarz metod oraz dbałość o dobór preparatów chemicznych z certyfikatem "woolsafe" stawia nas w czołówce usługodawców na Pomorzu.

Pranie dywanów nie było jeszcze tak proste!

(+48) 606 894 685

Oferujemy czyszczenie dywanów, chodników, pledów. Wielokrotnie dywan w naszym domu traci swoją atrakcyjność, kolory i wymaga czyszczenia. W wyniku użytkowania, mniej lub bardziej długotrwałego, w dywanie znajdują się zabrudzenia, roztocza, resztki pożywieniai brud, który jest odporny na ogólnodostępne środki czyszczące. W przypadku plam stosowane są odpowiednie odplamiacze i środki pielęgnująco-czyszczące.

Pranie dywanów wykonujemy u klienta, lub na życzenie w pralni własnej. Dywany w odróżnieniu od wykładzin są składową różnych włókien i ich mieszanką. Nie ma jednorodnej recepty czyszczenia na każdy dywan. Nasza marka oferuje efektywne pranie dywanów, odplamianie i ich renowacje, wykorzystując najnowsze technologie i chemie 0renomowanych firm. Nasz dywan powinien być czyszczony systematycznie aby jego walory estetyczne nie przemijały, pranie dywanu daje również poczucie bezpieczestwa gdyż eliminujemy poprzez te usługę groźne roztocze kurzu domowego.

Tak jak nie ma jedej recepty na czyszczenie dywanu, tak i nie ma jednej odpowiedzi jak często wykonywać pranie dywanów. Odpowiedź na to zapytanie będzie zależało od kilku aspektów:

Wymienione czynniki wpływają na częstotliwości w praniu dywanów. Ustandaryzowany okres to 6 m-c do 12 m-cy. Njlepiej gdy tylko pozwala na to kondycja dywanu, czyścmy go codziennie poprzez odkurzanie i usuwanie codziennych zabrudzen oraz wspomagajmy sie czyszczeniem dogłębnym co 6 miesiecy.

Metody prania dywanów ✔ Impregnacja dywanów ✔ Program antyalergiczny ✔
Zamów pranie dywanów - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.