Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Profesjonalne pranie tapicerek

Nasze sofy, kanapy to ozdoba mieszkań, domów, biur. Zachowanie ich w czystości daje nie tylko walory estetyczne, lecz aspekty istotniejsze, takie jak zachowanie czystości otoczenia nam najbliższego, codziennego.

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, w tym czyszczenie narożników nietypowych, pranie sof, kanap, czyszczenie krzeseł, siedzisk, program antyalergiczny, usuwanie roztoczy, alergenów.

TWOJA KANAPA O TYM MARZY

(+48) 606 894 685

Pranie tapicerki - zajęcie uciążliwe lecz konieczne, aby zachować nasze meble w dobrej kondycji. Wielokrotnie mamy przykry przypadek po przyjęciu, spotkaniu ze znajomymi lub po nieuwadze naszych milusińskich że tapiceka zostaje przypadkowo zaplamiona. Konieczne wówczas jest błyskawiczne czyszczenie tapicerki. Metody domowe niekiedy tylko utrudniają doprowadzenie naszego komlpetu wypoczynkowego, siedziska do stanu czystości. Pamiętajmy, iż za mocne wcieranie środków chemicznych w miejsce zaplamnia, nie daje zazwyczaj oczekiwanych efektów a wręcz przeciwnie powoduje ich utwalenie i niejednokrotnie zniszczenie mechaniczne materiału. Aby efektywne było pranie tapicerki należy użyć odpowiednich preparatów chemicznych które wywabią zaplamienia i ekstraktora lub odkurzacza piorącego do wydobycia zabrudzenia z materiału.

Jak często prać i czyścić tapicerki. Odpowiedź zależeć będzie od kilku aspektów:

Wykonujemy:

Jeżeli tylko możemy czyśćmy nasze tapiceki meblowe na bieżąco z zabrudzen. Odkurzajmy z drobin kwarcowych (piasku), i naniesionych zanieczyszczen codziennie, gdyż z uwagi na to ze sofy, narożniki to meble codziennego użytku, pozostawienie na nich np. piasku spowoduje mechanizm scierania włókien podczas użytkowania (przesiadywania na meblu).

Metody prania tapicerek ✔ Impregnacja tapicerek ✔ Program antyalergiczny ✔
Zamów pranie tapicerki - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.