Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Pranie wykładzin

Wykładziny dywanowe to nic innego jak tkana przędza, materiał ochrony lub dekoracyjny podłóg. Z uwagi na walory praktyczne są nimi wyłożone całe podłogi w domach i obiektach użyteczności publicznej.

Zapewniamy pełan zakres usług czyszczenia wykładzin naturalnych i syntetycznych. Od szamponowania, czyszczenia ekstrakcyjnego po metody suchego prania i impregnacji.

CZYSTA WYKŁADZINA - MY O TO ZADBAMY

(+48) 606 894 685

Oferujemy czyszczenie wykładzin z włókien syntetycznych (np. poliprypylen, polamid) i naturalnych ( np. wełny). Wykładziny najczęściej to przędza z tworzywa sztucznego. Ich cechami są trwałość oraz dowolnosć wzornictwa.Maszynowo wytwarzane wykładziny to przyjemne w dotyku i miekkie podłogi w naszych domach, wytrzymałe na wycieranie chodniki w biurach. Ze względu na swoje praktyczne właściwości elsatyczne, można nimi obłożyć wszellkie powierzchnie trudne, takie jak schody, spady, zakamarki. W odróżnieniu od dywanów które są najczęściej w centralnym miejscu pomieszczenia, wykładziny pokrywają całą jej powierzchnie.

Aby nasza wykładzina spełniała swoje zadanie koniecznościa jest systematyczne dbanie o jej czystość. Zaleca się codzienne odkurzanie powierzchni wykładzinowych aby drobne nieczystosći (kurz, piasek, pył) były na bierząco usuwane. Zaleganie tych zabrudzen, powoduje wycieranie sie włókien i krótszą trwałosć wykładziny. Piasek który zostaje przenoszony na podłoża wykąłdzinowe z zewnatrz budynków, dostaje sie pomiędzy przędzę i podczas chodzenia domowników (uzytkowników) przeciera cienkie włoski z których zbudowana jest wykładzina.

Jak często prać wykładzine? Odpowiedz na to pytanie zależy od czynników:

Wymienione czynniki wpływają na częstotliwości w praniu wykładzin. Rozbieżnosci pomiędzy zalecanymi terminami czyszczenia sa szerokie.

Metody prania wykładzin ✔ Impregnacja wykładzin ✔ Program antyalergiczny ✔
Zamów pranie wykładzin - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.