Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania.

Przy pierwszym spotkaniu z nami jest wiele podstawowoych pytań, na które może odpowiedzieć poniższy FAQ. Aby skrócić i szybciej doprowadzić naszych klientów na cel usługi i ich potrzeby, zachęcamy do zapoznania sie z poniższymi pytaniami i odpowiedziami do nich.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

1. Kim jest Idealny Dywan?

Idealny Dywan to marka handlowa należąca do K&R Consulting Group z Gdańska. Marka zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów, czyszczeniem wykładzin, tapicerek, skór oraz innych metod pielegnacji i zabezpieczenia materiałów tapicerskich i dywanowych.

2. Jak moge skontaktować sie z Idealny Dywan?

Jesteśmy dostepni pod numerami telefonów widocznymi w zakładce kontakt w godzinach pracy, ale również można z nami korespondowac poprzez mail, oraz portale społecznościowe.>> Skontaktuj się z nami

3. Ile kosztuje wypranie dywanu?

Nie ma jednoznacznego cennika, który odpowiedziałby na to pytanie. Cena za pranie dywanów jest uzależniona od rodzaju włókna, metrażu, stopnia zabrudzenia, metody czyszczenia, wykorzytywanych srodków chemicznych, usług dodatkowych. Przyblizony cennik jest widoczny w zakładce powyżej, jednak obowiązuje minimum logistyczne o wartości 80zł przy każdym zleceniu. >> Sprawdź przykładowy cennik.

4. Gdzie mam przywieźć dywan do pralni?

Z uwagi iż nasza specjalistyczna pralnia wymaga duzej powierzchni i znajduje się na strżezonych terenach, nasi przedstawiciele i kierowcy jeżdzą nieodpłatnie i odbiorą dywan od Panstwa bezposrednio z podanego adresu a następnie dowiozą go do naszego zakładu.

5. Jak zamówić pranie w pralni dywanów?

Aby skorzytać z usług pralniczych i wyczyścić dywan w naszej pralni w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Koordynator telefonicznie wyceni koszt, a gdy Państwo wyrazicie zgodę na czyszczenie w naszym zakładzie i podadzą pełne dane odbioru dywanu, również wyśle kierowcę, który najpózniej do 2 dni roboczych przyjedzie po jego odbiór (odbiór i transport dywanów jest BEZPŁATNY)

6. Ile trwa czyszczenie?

Czas czyszczenia jest uwarunkowany od metody jaką jest wykonywane pranie. Uśredniany czas czyszczenia ekstrakcyjnego u klienta w domu, mieszkaniu to od 1 do 3 roboczogodzin. Czas prania wodnego i usług kompleksowych w pralni to 7-14 dni. Przybliżone czasy i metody czyszczenia znajda Państwo w dziale oferta umieszczonym powyzej. >> Sprawdź naszą ofertę

6. Dlaczego koszt prania małego dywanu nie zgadza sie z cennikiem?

Koszt jednostkowy podany w cenniku to cena minimalna lecz nie ostateczna. Każda wycena jest indywidualna - patrz FAQ pkt 3. Przy wielkości dywanu np. 2m2 cena jego czyszcenia to minimum logistyczne 80zł.

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.