Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Polityka Prywatności

W kontaktach z naszą firmą niezbędne jest pozyskanie informacji o kliencie, które wymagane są do realizacji naszych usług. Adres, Nazwisko, czy numer telefonu służy do wzajemnych kontaktów. Natomiast informacje zbierane przez przegladarki w ciasteczkach, oraz badaniach zachowań uzytkownika pomagają nam lepiej zrozumieć Państwa potrzeby.
Wszelkie dane są wyłącznie na użytek naszej firmy.
Nigdy nie beda odsprzedawane lub udostępniane.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności dotyczy witryny www.idealnydywan.pl oraz marki handlowej "Idealny Dywan" której prawnym właścicielem jest K&R Consulting Group z Gdańska. Korzystanie z witryny i usług marki jest dobrowolne i równoznaczne z akceptacją polityki prywatności firmy.

Jakie dane są zbierane?

Podczas wizyty na stronie www.idealnydywan.pl automatycznie zbierane są dane o adresie IP, domenie, typie przeglądarki i innych danych technicznych, które są gromadzone biernie i anoniomowo przez aplikacje google analystics. Gdy kontaktujesz się z nami, poprzez formularz, mail lub telefonicznie, zbierane są dane osobowe konieczne do wykonania usług z porfolio firmy, takie jak: imię, nazwisko, adres mail, numer telefonu, adres miejsca dla wykonywania usługi, źródło skąd dowiedziałeś się o firmie.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Wszelkie zebrane dane są wyłączną własnościa K&R Consulting Group i nie będą sprzedawane i przekazywane osobom trzecim. Dane są konieczne do wzajemnego kontaktu oraz do wykonywania usług przez pracowników firmy.

Dane zbierane automatycznie służą analizie zachowań użytkowników na naszej stronie i są zbierane o każdym użytkowniku serwisu przy każdej wizycie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione ich pracownikom zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Twoje dane osobowe mogą być udostępnione organom sprawiedliwości zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Kontakt firmy z klientem następuje za jego zgodą i poprzez dane zebrane zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Kontakt jest realizowany poprzez mail lub telefonicznie w celu realizacji usług firmy, promocji oraz badań satysfakcji klienta.

Prawa użytkownika i zmiana danych osobowych.

Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich aktualizowania lub usunięcia. W celu zmiany lub skasowania danych według obowiązujacych przepisów konieczny jest kontakt z administartorem bazy danych poprzez mail kontakt@kr-group.eu i przesłania wymagalnego wniosku. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy usunięcia danych osobowych, jeżeli użytkownik nie uregulował zobowiązań wobec K&R Consulting Group, a zachowanie danych osobowych jest niezbędne do dalszych kontaktów z firmą.

Prawa autorskie

Wszelkie informacje i zasoby witryny www.idealnydywan.pl są wyłączną własnością K&R Consulting Group. Zabrania się kopiowania tekstów, zdjęć, i innych elementów witryny w całości lub części, bez pisemnej zgody administratora. Znaki towarowe, handlowe, oraz wszelkie nazwy firmowe zostały użyte wyłącznie w celach identyfikacji. Administrator zastrzega sobie prawo zmiany powyższych postanowień polityki prywatności poprzez opublikowanie nowych na niniejszej stronie.

Kontakt

Firma zbierająca dane: K&R Consulting Group, ul. Niska 4, 80-616 Gdańsk, Polska

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.