Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 
 

Zapraszamy do naszej galerii

Chcemy zaprezentować Państwu przykłady zrealizowanych przez nas usług. Poniższe usługi i zlecenia realizowane były dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji spolecznych.

Poniżej znajdą Państwo przykłady prac w trakcie realizacji oraz filmy wideo, obrazujące proces czyszczenia dywanów i wykładzin w praktyce.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

Filmoteka:

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.