Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Usuwanie roztoczy

Roztocza to niewielkie stworzenia będące naszymi towarzyszami w domu. Roztocza i ich odchody są w naszych dywanach, wykładzinach, materacach, kanapach. Są z nami wszędzie. O lile w umiarkowanej ilości nie są groźne, to występując w nadmiarze powodują choroby układu oddechowego i alergie.

Oferujemy usługi eliminacji roztoczy, pleśni, grzybni. Zadbaj o swój dom, zdrowie, rodzinę.

ROZTOCZOM POWIEDZ ZDECYDOWANE - NIE

(+48) 606 894 685

Dlaczego pranie dywanów jest ważne dla naszego zdrowia? Każdy z nas dba o zdrowie. Jest ono jedno i stanowi o kondycji w codziennym życiu. Czystość otoczenia, a zwłaszcza tkanin tekstylnych do których zaliczamy wykładziny, dywany, pledy to czynniki wpływające na nasze zdrowie, to mniej chorób układu oddechowego, mniej alergii i lepsze samopoczucie. W głównej mierze osiągniemy to poprzez usuwanie roztoczy. Błache traktowanie tych zagrożeń prowadzi do sytuacji, w której pasożyty zagnieżdżają sią w naszym ciele, w cebulkach włosowych, brwiach, rzęsach powodując kliniczne objawy podrażnień skóry.

Usunięcie roztoczy to czynność która powinna być stosowana systematycznie w naszych domach. Możemy to osiągnać poprzez chemiczną ekstarminacje tych stworzeń, albo stosując techniki dezynfekcji, czyszcząc powierzchnie dywanów, wykładzin, materacy sucha parą. Wysoka temperatura pary, powyżej 85°C powoduje zabicie roztoczy, podobnie jak działania eko-chemiczne, np. stosowanie srodków z olejkiem herbacianym.

Jak często podejmować działania usuwania roztoczy w domach:

Wykonujemy:

Usuwanie pasożytów - roztoczy moze być wykonywane ze standardowym praniem dywanów, wykładzin. Usługi dezynfekcyjne materacy to czynnosci standardowe stosowane przez naszą markę w usłudze czysczenia.

Indywidualnie aby zapobiec inwazji pasożytów, odkurzajmy nasze mieszkanie codziennie nie zapominająć o materacach w sypialni, tapicerkach meblowych, siedziskach kuchennych i zakamarkach w naszych domach.

Program antyalergiczny ✔ Metody czyszczenia ✔ Nasze Zdrowie ✔
Zamów usługę usuwania roztoczy - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.