Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Czyszczenie antyalergiczne

Brudne otoczenie, brudne powietrze oraz brudne domostwa potęgują czynniki alergiczne. Roztocza, kurze, substancje chemiczne z środków czystości czy kosmetyków, coraz bardziej podrażniają nas i utrudniają codzienne życie.

Czyszczenie antyalergiczne to szereg usług i technik prania kanap, materacy, wykładzin wraz z zastosowaniem preparatów naturalnych lub hipoalergicznych nieuczulajacych człowieka.

Alergii mówimy stanowcze STOP!

(+48) 606 894 685

Czyszczenie antyalergiczne w czasach narastającego zanieczyszczenie powietrza, wody, naszego najbliższego otoczenia, to uzasadniona konieczność. Co rozumiemy za pojeciem alergia i na czym polega czyszczenie antyalegrgiczne ? Alergia - patologiczna reakcja układu immunologicznego (organizmu, tkanek) na działania substancji (alergenów) znajdujacych się w powietrzu, wodzie, lekach, napojach, pokarmach, otoczeniu domowym.

Czyszczenie antyalergiczne - czynności i specjalne techniki czyszczące, mające za zadanie eliminacje alergenów, wykorzystując chemiczne, mechaniczne i antyseptyczne środki i działania.

Aby pozbyć się alergenów stosujemy techniki suchej pary lub suchej piany. W temperaturze suchej pary ok 110-120 stopni giną wszelkie roztocza i drobnoustroje które są najczęstszym powodem alergii domowej. Wszelkie działania prania dogłębnego dają efekty oczyszczania dywanów i wykładzin, które są siedliskiem procesów gnilnych z resztek jedzenia, naskórka, naniesionych zanieczyszczeń organicznych. W działaniach antyalergicznych wykorzystujemy naturalne środki czyszczące bazujace na składnikach roślinnych, wielocukrach i kwasach z roślin.

Działania antyalergiczne:

WYKONUJEMY:

Metody prania dywanów ✔ Usuwanie roztoczy ✔ Ozonowanie ✔
Czyszczenie antyalergiczne - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.