Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Ozonowanie dywanów

Przykre zapachy towarzyszą nam na co dzień. Choć są pospolite, nie są przez nas tolerowane. Uciążliwe zapachy pokonamy nowoczesnymi technologiami. Ozonowanie to działanie trójcząsteczkowym tlenem - Ozonem.

Przykre zapachy w samochodzie, intensywne zapachy w pomieszczeniach, zapach papierosowy to nie problem dla generatorów ozonu.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

Ozon jest to trójcząsteczkowy tlen wykorzystywany coraz częściej w wielu dziedzinach życia jako silny utleniacz. Jego zalety są wykorzystywane również w usługach pralniczych, podczas usuwania pleśni, grzybów, bakteri, wirusów, spor i cyst, zarodników, drobnoustrojów, jak i fizykomechanicznej czynności utleniania mikrozanieczyszczen i usuwania materii organicznych.

W pralnictwie rozpad ozonu jest wytwarzany poprzes stosowanie generatorów ozonu przy dezynfekcji, deodoryzacji, usuwaniu przykrych i uciążliwych zapachów. Maszyny stosowane są w zamkniętych pomieszczeniach, aby cząstki tlenu mogły jak najefektywniej absorbować inne jony wonne będące przyczyną uciążliwych zapachów.

Ozonowanie jest znakomitą metodą dezynfekcji bez użycia chemii. Aktywnym czynnikiem to ozon, który jest nietrwały i jego skłąd to wyłącznie czśtki samego tlenu. Bakteriobójcze działania są możliwe do uzyskania już w stężeniu 13ug/dm3.

Oferujemy:

Ozonowanie możemy z powodzeniem stosować w pomieszczeniach osób wrażliwych na środki chemiczne (alegrików), oraz do neutralizacji dymu papierosowego, zapachów w pojadach mechanicznych. Częstotliwość usługi jest niograniczona. Ozonowanie możemy stosować w zależnosci od potrzeb. Jedynym ograniczeniem jest konieczność udostępnienia pomieszczenia, pojazdu na kilka godzin pracy urzadzenia oraz wentylacji koncowej.

Metody prania dywanów ✔ Impregnacja dywanów ✔ Pralnia dywanów ✔
Zapytaj o usługę ozonowania - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.