Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Czyszczenie tapicerek samochodowych

Tapicerki w samochodach to najintensywniej użytkowane materiały obiciowe na codzień. Dbałość o ich czystość daje nam korzyści zdrowotne, oraz dobre odczucia estetyczne podczas podróżowania.
Oferujemy pełen zakres sprzątania wnętrza samochodów osobowych i ciężarowych. Czyszczenie foteli, bagażników, chodników, pranie tapicerki samochodowej.

TWOJE AUTO BĘDZIE CI WDZIĘCZNE

(+48) 606 894 685

Czyszczenie tapicerek samochodowych to szereg usług polegajacych na odplamianiu, praniu i eliminacji zabrudzen wewnątrz pojazdu nanoszonych podczas jego użytkowania. Z uwagi na małą przestrzen samochodu a z drugiej strony na codzienne użytkowanie, materiały obiciowe foteli wymagają systematycznego czyszczenia. Aby w zamkniętej bryle samochodu, nie wdychać powietrza zanieczyszczonego drobinami kurzu, pyłków podnoszonych z wycieraczek, siedzisk i tapicerki, konieczność prania dogłębnego jest uzasadniona i wymagana. Dodatkową czynnością i atutem będzie eliminacja roztoczy która pozytywnie będzie wpływać na poruszanie sie czystym autem.

Czyszczenie tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta w kilku etapach.

Jak często możemy czyścić wnętrze auta? Nie sprawdza sie tu powiedzenie że "częste mycie skraca życie" Uważamy że występuje stosunek przyczynowo-skutkowy między częstotliwościa czyszczenie a żywotnością tapicerek lecz odwrotny od tego zwrotu. Czym więcej piasku kwarcowego na siedziskach i znieczyszczen, tym szybciej materiał wyciera sie i dziurawi. Więc jak często? Bedzie to uzależnione od:

Gdy tylko czas nam na to pozwala, odkurzajmy siedziska i wnętrze samochodu. Co 3 do 6 miesięcy przeprowadźmy czyszczenie ekstrakcyjne lub parowe całości wnętrza. Usuwajmy na bieżąco plamy z pozywienia i napojów.

Wykonujemy:

Metody czyszczenia i pielęgnacji ✔ Impregnacja foteli samochodowych ✔ Program antyalergiczny ✔
Zamów odplamianie dywanów - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.