Znajdź Nas na Facebooku Nasze opinie na google + Zapraszamy na nasz wartościowy blogger Obejrzyj realizacje i porady na You Tube
 

Deodoryzacja dywanów

Oferujemy pozbycie sie przykrych zapachów moczu i dymy papierosowego, innych nieprzyjemnych wonności, zgnilizn, spalenizn, grzybni, pleśni, drożdżaków. Usługi wykonujemy w biurach, obiektach komercyjnych, mieszkaniach, domach.

Usuwanie przykrych zapachów z dywanów, wykładzin, tapicerek, materiałów obiciowych. Efektywne działania deodorujące pimieszczeń i pojazdów.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra do Twoich usług

(+48) 606 894 685

Deodoryzacja dywanów to czynności mające za zadnie pozbycia sie nieprzyjemnych zapachów z materiałów i włókien dywanowych przy pomocy srodków chemicznych lub działań fizyko-technicznych. Odpowiednio stosowane preparaty chemiczne przyciągają oraz neutralizują nieprzyjemne cząsteczki wonne, które są powodem odorów.

Przykładem działania fizyko-technicznego jest popularne ozonowanie, które ze względu na zastosowanie wysokoskoncentrowanych cząstek tlenu, absorbuje w swoje jony cząstki przykrych zapachów. Tak zwane przyklejanie wonnych odorów do jonów tlenu to efektywna metoda stosowana w zamknietych pomieszczeniach.

Sprawdź nasz dział o ozonowaniu

Oferujemy

Deodoryzacje często stosujemy w biurach, obiektach o dużym nasileniu użytkowania publicznego, lecz również w domach. Wszędzie tam gdzie nastepuje rozwój bakteri lub substancje wonne są odporne na działania czyszczące, wykonujemy czynności deodoryzacji. Czynności te najczęściej trzeba poprzedzić praniem zasadniczym i pozbyciem sie zabrudzeń stałych. Deodoryzację wykonujemy tylko i wyłącznie na czyste powierzchnie.

Metody prania dywanów ✔ Program antyalergiczny ✔ Ozonowanie ✔
Zamów deodoryzację dywanów - Gdańsk

USŁUGA CLEAN EXPRESS

Zapewniamy stałą opiekę, usługi prania, czyszczenia, podłoży tekstylnych dla Hoteli, Moteli, Restauracji, urzędów, obiektów komercyjnych w abonamencie 24h w usłudze "CLEAN-EXPRESS".

NASZE EKO-DZIAŁANIA

Wyszukujemy najefektywniejsze w działaniu, a zarazem najbardziej przyjazne naszemu środowisku środki chemiczne. Działania te, są podejmowane w trosce o Państwa zdrowie, a nas stawiają, jako lidera w dziedzinie EkoFirma.

PROGRAM ANTYALERGICZNY

Posiadamy specjalny program antyalergiczny, bedący nie tylko środkiem koniecznym dla osób uczulonych i astmatyków, lecz także jako najlepsze rozwiązanie w profilaktyce czystego otoczenia i zdrowego trybu życia.